
Коробка для торта "Біла" з фігурним вікном, 200*200*90
24 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Виготовлена з сучасного якісного мелованого картону, складається з двох частин. Легко збирається, не потребує клею чи скотчу, щільно закривається. Сучасний матеріал стійкий до пошкоджень, надійно захищає виріб під час перевезення. Екологічно безпечний, не впливає на смак та аромат десерту. Є вікно, захищене плівкою. Вона одночасно не пропускає пил та бруд та дозволяє розглянути декор кондитерського виробу. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт.
Підходить для тортів різних розмірів: від маленьких бенто до великих святкових.
Переваги:
-
Надійний харчовий картон
-
Білий дизайн
-
Зручна у використанні
-
Різні розміри на вибір
Використання:
-
Упаковка тортів для доставки
-
Подарункове оформлення
-
Використання у кафе, кондитерських, пекарнях
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 90 мм |
| Материал | Картон мелованный |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 24 ₴


