Форма для мармеладу, желе, шоколаду виконана з харчового термостійкого пластика. Форма дуже легка і міцна, витримує високі температури. Готовий виріб легко витягується з форми.
Ця форма допоможе Вам створити якісні фігурки з желе і шоколаду. Прекрасне рішення для прикраси тематичних тортів. Фігурки можна виготовити з кольорового желе, з чорного або молочного шоколаду або з білого або кольорового. А якщо їх розфарбувати спеціальними харчовими барвниками і додати додатковий декор з крему або карамелі, то можна отримати справжній шедевр
Розмір
висота 75 мм
ширина 75 мм
глибина 24 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Форма для сладостей |
| Материал | Пищевой пластик |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 24 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Форма | Фигурная |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴



