Виготовлена з сучасного якісного мелованого картону, складається з двох частин. Легко збирається, не потребує клею чи скотчу, щільно закривається. Сучасний матеріал стійкий до пошкоджень, надійно захищає виріб під час перевезення. Екологічно безпечний, не впливає на смак та аромат десерту. Є прохора частина, вона одночасно не пропускає пил та бруд та дозволяє розглянути декор кондитерського виробу. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт.
Підходить для тортів різних розмірів: від маленьких бенто до великих святкових.
Розмір в складеному стані
Довжина - 140 мм
Ширина - 140 мм
Висота - 80 мм
Переваги:
-
Надійний харчовий картон
-
Білий дизайн
-
Зручна у використанні
-
Різні розміри на вибір
Використання:
-
Упаковка тортів для доставки
-
Подарункове оформлення
-
Використання у кафе, кондитерських, пекарнях
Картонні коробки поставляються у розібраному вигляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴



