
Коробка для торта з вікном, 250*250*300 мм, 5 шт
170 ₴/комплект
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Виготовлена з сучасного якісного тришарового мікрогофрокартону, складається з двох частин. Легко збирається, має зручну ручку, не потребує клею чи скотчу, щільно закривається.. Сучасний матеріал стійкий до пошкоджень, надійно захищає виріб під час перевезення. Екологічно безпечний, не впливає на смак та аромат десерту. Є бічне вікно, захищене плівкою. Вона одночасно не пропускає пил та бруд та дозволяє розглянути декор кондитерського виробу. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт.
Підходить для тортів різних розмірів: від маленьких бенто до великих святкових.
Переваги:
-
Надійний харчовий картон
-
Білий дизайн
-
Зручна у використанні
-
Різні розміри на вибір
Використання:
-
Упаковка тортів для доставки
-
Подарункове оформлення
-
Використання у кафе, кондитерських, пекарнях
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 300 мм |
| Материал | Гофрокартон |
| Ручки | Плоские бумажные |
| Цвет | Белый |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 170 ₴/комплект


