Форма для сирної паски пластикова — легка та зручна розбірна форма, призначена для приготування традиційної великодньої сирної паски. Виготовлена з безпечного харчового пластику, легко миється, зберігає форму виробу та підходить для багаторазового використання. Ідеальний інструмент для домашнього приготування паски до Великодня.
Внутрішні стінки форми мають красиве рельєфне зображення з написом «ХВ» («Христос Воскрес!») та хрестом, тому ваша паска вже матиме чудове оформлення.
Розміри елементів:
Висота - 11,4 см
Низ - 11,2 см
Верх - 4,8 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Форма для сладостей |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Диаметр | 48 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Высота | 114 мм |
| Цвет | Красный |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Фигурная |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴



