Коробка для торта "Біла" з фігурним вікном.
Розмір:
довжина - 16 см
ширина — 16 см
висота - 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 105 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴




