Виготовлена з сучасного якісного тришарового мікрогофрокартону, складається з двох частин. Легко збирається, має зручну ручку, не потребує клею чи скотчу, щільно закривається.. Сучасний матеріал стійкий до пошкоджень, надійно захищає виріб під час перевезення. Екологічно безпечний, не впливає на смак та аромат десерту. Є бічне вікно, захищене плівкою. Вона одночасно не пропускає пил та бруд та дозволяє розглянути декор кондитерського виробу. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт.
Підходить для тортів різних розмірів: від маленьких бенто до великих святкових.
Переваги:
-
Надійний харчовий картон
-
Білий дизайн
-
Зручна у використанні
-
Різні розміри на вибір
Використання:
-
Упаковка тортів для доставки
-
Подарункове оформлення
-
Використання у кафе, кондитерських, пекарнях
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 400 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 45 ₴



