Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підкладка для тортів |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴



