
Коробка з вікном "Біла" для бенто-тортів 200*200*150
33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 449-39-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка для торта "Біла" з вікном.
Розмір:
довжина - 20 см
ширина - 20см
висота - 15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴


