Форма для мармеладу, желе, шоколаду виконана з харчового термостійкого пластика. Форма дуже легка і міцна, витримує високі температури. Готовий виріб легко витягується з форми.
Ця форма допоможе Вам створити якісні фігурки з желе і шоколаду. Прекрасне рішення для прикраси тематичних тортів. Фігурки можна виготовити з кольорового желе, з чорного або молочного шоколаду або з білого або кольорового. А якщо їх розфарбувати спеціальними харчовими барвниками і додати додатковий декор з крему або карамелі, то можна отримати справжній шедевр
Розмір
висота 75 мм
ширина 75 мм
глибина 24 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Форма для солодощів |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 24 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



