Вид паперу: Целюлозний крафт папір
Тип паперу: Харчовий крафт
Ширина: 120 мм
Глибина: 35 мм
Висота: 240 мм
Щільність: 40 гр./м2
Колір: бурий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,90 ₴/10 шт.




