Форма для сирної паски пластикова — легка та зручна розбірна форма, призначена для приготування традиційної великодньої сирної паски. Виготовлена з безпечного харчового пластику, легко миється, зберігає форму виробу та підходить для багаторазового використання. Ідеальний інструмент для домашнього приготування паски до Великодня.
Внутрішні стінки форми мають красиве рельєфне зображення з написом «ХВ» («Христос Воскрес!») та хрестом, тому ваша паска вже матиме чудове оформлення.
Розміри елементів:
Висота - 10 см
Низ - 9,5 см
Верх - 3,8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Форма для солодощів |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 38 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Червоний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴



